DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ošetření pleti galvanickou žehličkouOšetření pleti galvanickou žehličkouimage

 

Galvanická žehlička slouží k ošetření pleti, má regenerační účinky, vyhladí vrásky, omladí pleť, zmírní váčky pod očima a jejich otoky.

Galvanická žehlička si analyzuje pleť a intenzitou galvanického proudu rozproudí lymfu a zprůchodní póry až k buňkám.

▪ zpevňuje kontury obličeje a celkově přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu

▪ zmírňuje kruhy pod očima

▪ hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám

▪ aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti

▪  zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu

Chystáte se do společnosti? Chcete vypadat dokonale? Dopřejte si ošetření galvanickou žehličku den před významnou událostí a budete vypadat skvěle! Rozdíl poznáte nejen vy, ale i vaše okolí!

Co je vlastně galvanická žehlička a jak funguje?

Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Ucpané póry a nečistoty na pleti nedovolují pleti „dýchat“. Galvanická žehlička je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udržet ve formě aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Galvanickou žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Naše galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním "žehlení" se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak je již zmíněno, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním "žehlení" je cítit, jak “pleť dýchá” a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky. Toto ošetření je zcela bezbolestné. Již po prvním ošetření je viditelný výsledek. Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat. Pravidelné ošetření galvanickou žehličkou výsledky násobí!

Jak často se má galvanická žehlička používat?
Obvykle se zpočátku doporučuje používat galvanickou žehličku 1x týdně, poté stačí pravidelně pečovat o pokožku jednou za měsíc.

Kontraindikace - kdy se galvanická žehlička nedoporučuje používat:
▪ těhotenství
▪ epilepsie
▪ srdeční stimulátor
▪ na poraněnou pokožku