DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Anticelulitidní programAnticelulitidní program

 

 

Pomocí přístroje provádíme manuální lymfatickou masáž, za pomoci baněk a pulzujícího vakua. Dochází tak k aktivaci štěpení tukových buněk – lipolýzy, zlepšuje se lymfatický odtok a následně se redukuje celulitida, povzbuzuje se činnost enzymů a zpevňuje se podkožní vazivo a celkově regeneruje organismus.

Jsme schopni zlikvidovat celulitidu během  krátké doby. Terapie má pozitivní vliv na zrychlení metabolismu tukové tkáně, čímž výrazně urychluje proces spalování tuků z problematických partií. Aplikaci lze provést téměř na všechny problematické partie těla, nejčastěji břicho, stehna a hýždě.

Estetické indikace:

- zeštíhlení problematických partií a formování postavy

- odbourávání podkožního tuku

- posílení ochablých svalů

- odstranění tukových polštářků a zpevnění pokožky

- odstranění bolestivých míst a léčba celulitidy

- vyhlazování jizev

- zlepšení lymfatického toku, účinné pročišťování těla (toxiny jsou vylučovány spolu s balastními látkami)

- ošetření lymfatických otoků

- zbavení pocitu těžkých unavených nohou

 

 

Jak ošetření probíhá

 

               

 

Přístroj Vacuum pracuje na principu nastavitelného podtlaku vakua,kterým se provádí lymfatická masáž. Masáž se provádí speciálními baňkami,které jemně nasávají pokožku a pod tlakem ji masírují.

Podtlak narušuje tukové buňky,které se vyprazdňují a vyplavují lymfatickým systémem z těla,čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.  Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožka je po ošetření hladší a pružnější.

Kontraindikace: těhotenství, onkologická onemocnění, epilepsie, některá onemocnění kůže,      otevřená zranění, akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity, varixy.